News

Kellan Lutz about Kristen Stewart

13. prosince 2009 v 15:01
Kellan: "...Když Kristen skákala z útesu byla to skvělá zábava."
Reportér: "Nikdy jste s ní nechtěl chodit?"
Kellan: "Copak vy jste neslyšeli o Robertovi a Kristen?"
Reportér: "Vás nikdy nenapadlo, že byste to mohl být vy?"
Kellan: "Myslím, že by to byla možná situace ... "
Reportér: "Nikdy jste si nemyslel, že možná ..."
Kellan: "Ona je tak úžasná! Ona je velmi nezávislá myslím, že je naprosto nezávislá, na mou duši, ... ona je, ona je tak žhavá..."
Reportér: "To jsem rád, ale jste legrační? Nebo jste ... že mě miluješ nebo mě nenávidíš?"
Kellan: "Ne, to ne, ale je to nádherné, když ji sledujete nebo s ní hrajete."
Reportér: "Nikdy jste ji nechtěl políbit?"
Kellan: "Ach, to bych byl rád, kdybych ji mohl políbil. Ach jo ... je krásná holka. Budu upřímný..."

Už jen pár dnů....

19. listopadu 2009 v 20:02

PREMIÉRA FILMU TWILIGHT SÁGA - NEW MOON

Upírská sága, natočená podle bestsellerů Stephenie Meyerové , která se rychle stala velkým mezinárodním fenoménem a okamžitě získala širokou skupinu fanoušků po celém světě, přichází se svým druhým pokračováním. A o čem bude?

Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách.

Hrají:
Kristen Stewart (Bella Swanová), Robert Pattinson (Edward Cullen), Taylor Lautner (Jacob Black), Ashley Greene (Alice), Peter Facinelli (Dr. Cullen), Billy Burke (Charlie Swan), Dakota Fanning (Jane) ad.
Režie: Chris Weitz


Premiéra 26. listopadu 2009

Telefonát v Novem měsíci - z pohledu Edwarda

8. listopadu 2009 v 9:09
Stephenie Meyerová: Tolik lidí bylo zvědavých na to, co přesně Rosalie řekla Edwardovi během toho osudového telefonátu. Zde je ta krátká část Nového měsíce pohledu:z Edwardova
Telefon v kapse se znovu rozvibroval. Bylo po dvacáté páté za dvacet čtyři hodin. Uvažoval jsem, že zvednu telefon, přinejmenším zjistím, kdo se mě pokoušel kontaktovat. Třeba to bylo důležité. Možná mě Carlisle potřebuje.

Eclipse DOTOČENO!!

5. listopadu 2009 v 16:13
Ano a je to tady !!! Eclipse je oficiálně dotočeno !!! Režisér David Slade to zveřejnil na svém Twitter účtu.Napsal:
"Natáčení Twilight: Eclipse je oficiálně ukončeno 29. října v 4:30 hod. Fyzicky i psychicky vyčerpán. David S. " Wow tak to je hustý už se nemůžu dočkat!!Kristen: 'Nothing About Being A Celebrity Is Desirable'

4. listopadu 2009 v 14:38
Podle Kristen se moc neliší být celebritou od upíra. V novém rozhovoru pro časopis Brackbook řekla Twilight hvězda že postava Roberta Pattinsona, Edward se docela podobá životu ve světle Hollywoodských reflektorů. "Edward je skutečně velice dobře stavěný ke slávě," řekla Stewart časopisu Blackbook. "Jako upír má smutný a pustý život - stejně jako sláva, je to stejné."

 
 

Reklama